so 10.10.2009 |

Zápas Zubří - Hranice

Šlágr kola mezi Zubřím a Hranicemi se nakonec ve druhé půli proměnil v jasnou záležitost pro domácí házenkáře a v ZUBR Extralize tak již není neporaženého celku. Domácí začali zápas katastrofálně a v 9.minutě prohrávali 1:6. Na to nemohl trenér Kekrt reagovat jinak než oddechovým časem pro svůj celek. Po něm se hra domácích zlepšila a důležitou fází byl úsek mezi 13.-19.minutou, který Zubří vyhrálo 6:0 a otočilo stav na 10:8 ve svůj prospěch. Dlouho pak Hranice držely vyrovnaný stav, ale závěr poločasu jim utekl. Zubří třemi brankami v řadě upravilo stav na poločasových 17:13.

Tříbrankový odstup držel hostující celek do 38.minuty, pak ale již zápasu začali dominovat domácí. Zubří ve 45.minutě vedlo již rozdílem šesti branek 24:18 a ve stejné minutě hostující Tůma viděl přímou červenou kartu. Po jeho vyloučení se již Hranice nezmohly na větší odpor a Zubří nakonec zvítězilo vysoko 31:23.